Akademia Kupca

Akademia Kupca to inicjatywa, której celem jest budowanie kompetencji Kupca 4.0 oraz wspieranie funkcji zakupowej w procesie profesjonalizacji zakupów poprzez różne inicjatywy: darmowe webinary z profesjonalistami, unikatowe szkolenia oraz doradztwo. Idea Akademii Kupca powstała z myślą o profesjonalistach, którzy pracują w zakupach i chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze.

eur

Mechanizmy rynków

Szkolenie dedykowane zakupom strategicznym odpowiedzialnym za negocjacje kontraktów cenowych, w szczególności Dyrektorom Zakupów, Kierownikom Zakupów, Managerom Kategorii oraz Kupcom Strategicznym.

2 dni szkoleniowe

AGILE Sourcing

AGILE Sourcing

Szkolenie dedykowane zakupom strategicznym, w szczególności Kierownikom Projektów Zakupowych oraz Kupcom Strategicznym, którzy są odpowiedzialni za prowadzenie projektów sourcingowych.

2 dni szkoleniowe

zarządzanie zakupami

Zarządzanie Zakupami

Szkolenie dedykowane zakupom strategicznym, w szczególności wszystkim Dyrektorom Zakupów oraz Kierownikom Zakupów, którzy odpowiedzialni są za strategiczne zarządzanie zakupami w przedsiębiorstwie.

2 dni szkoleniowe

negocjacje

Negocjacje

Szkolenie dedykowane wszystkim tym, którzy negocjują z dostawcami, zarówno zakupom strategicznym (ceny, warunki handlowe), jak i zakupom operacyjnym (daty dostaw, przyspieszenia).

2 dni szkoleniowe

zaopatrzenie

Darmowe Webinary

Zapoznaj się z ofertą cyklicznych darmowych webinarów, które są organizowane przez praktyków dla praktyków zakupów w ramach inicjatywy Akademii Kupca.

zakupy

Doradztwo

Dla najbardziej wymagających klientów mamy przygotowana ofertę profesjonalizacji funkcji zakupu na drodze implementacji nowoczesnych koncepcji związanych z zarządzaniem zakupami.